Życie w Dolinie Odry i koncert muzyki inspirowanej naturą w Sali u Kinala [foto]W sobotę 19 marca w klimatycznym miejscu jakim jest bez wątpienia Sala u Kinala w Czachowie (gmina Cedynia), odbyła się prezentacja albumu Życie w Dolinie Odry i koncert muzyki inspirowanej naturą- Fisher Dub Project.

"Życie w Dolinie Odry" to fotograficzna opowieść Piotra Piznala i Piotra Fishera Rosińskiego o najpiękniejszych zakątkach Doliny Dolnej Odry od Mostu Siekierkowskiego po Szczecin. Niezliczone godziny spędzone w terenie, kilometry wędrówek i dźwigania sprzętu oraz wiele nieprzespanych nocy zaowocowały wykonaniem fotografii, od świata roślin i zwierząt, poprzez krajobrazy i zdjęcia lotnicze, skończywszy na nocnych pejzażach z tysiącami gwiazd w tle. Do albumu dołączona jest wyjątkowa płyta Piotra Fischera Rosińskiego, do powstania której inspiracją było wieloletnie obcowanie z przyrodą i powstałych nagrań terenowych. W elektronicznych kompozycjach można usłyszeć różnorodne dźwięki natury - od rykowiska przez jesienne przeloty żurawi, do pierwszej wiosennej burzy. Album został wydany dzięki wcześniejszym wpłatom wszystkich zainteresowanych poprzez portal zrzutka.pl.

Podczas wydarzenia, odbyła się sprzedaż albumów, płyt, obrazu i książki podarowanej przez Ryszarda Mateckiego. Cały dochód został przeznaczony na wsparcie ponad stu dzieci z Ukrainy, które znalazły schronienie przed wojną w Moryniu. Dzięki licznej obecności i hojności, udało się zebrać 2840 złote, które zostały wpłacone na oficjalną zbiórkę Szafirowe Złotka.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza