Bramy i ogrodzenia najwyższej jakości. Firma z BP Metallzäune Chojny jest liderem w branży!


Od wielu lat firma BP Metallzäune dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania w postaci ogrodzeń i bram. Produkty cieszą się dużym uznaniem nie tylko w Polsce ale również w Niemczech. 

- Najważniejsze dla nas jest spełnienie wszystkich oczekiwań wobec ogrodzenia, balustrady, bramy wjazdowej. Naszym celem jest zbudowanie jak najbardziej odpowiadającej klientowi konstrukcji, zachowując przy tym wszystkie normy oraz sztukę projektowania i produkcji ogrodzeń dla zabudowy domowej lub firmowej - mówi nam właściciel firmy Bartosz Pigłowski. Oprócz bram, ogrodzeń czy furtek firma BP Metallzäune wykonuje konstrukcje stalowe, balustrady, schody i carporty. W ofercie jest również automatyka do bram. 

Niedawno przedsiębiorstwo, które ma produkcję w Chojnie i biura w Osinowie Dolnym (gmina Cedynia) uruchomiło nową stronę internetową dostępną pod adresem www.bpmetallzaune.pl


Na stronie internetowej www.bpmetallzaune.pl można znaleźć katalog produktów, który jest systematycznie uzupełniany o nowe realizację. Można wybrać interesujący Cię wzór i złożyć zamówienie telefoniczne. 


Niedawno oferta firmy poszerzyła się o wynajem minikoparki. Państwa uwadze polecamy również stronę BP Metallzäune w serwisie społecznościowym facebook pod adresem:  www.facebook.com/bpmetallzaune

BP METALLZUNE
Bartosz Pigłowski
Osinów Dolny 50, 74-520 Cedynia
Tel.: +48 721 660 460
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza