Kino objazdowe ponownie w naszym regionie. Mamy bilety dla naszych czytelników!

Największe kino objazdowe w kraju BNP Paribas Idę do kina nie zwalnia tempa. Na filmowej trasie pod hasłem #WELOVECINEMA kolejne polskie miejscowości, w których na co dzień nie ma sali kinowej. W repertuarze najnowsze premiery filmowe oraz znana i lubiana „Basia 2” z ukraińskim lektorem, przygotowana specjalnie dla dzieci z Ukrainy.

W wiosennym repertuarze BNP Paribas Idę do kina wyjątkowe premiery kinowe, których nie można przegapić. Na początek rozpędzony „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”, który tylko w ostatni weekend stał się najpopularniejszą filmową adaptacją gry komputerowej w historii amerykańskich kin i jednym z najpopularniejszych filmów 2022 roku. Kosmiczny jeż Sonic powraca w kolejnej odsłonie komedii przygodowej, zrealizowanej w oparciu o kultową serię gier wideo. Niebieska kulka superenergii, jak sam o sobie mówi, zarazem słodziak i biegacz nad biegaczami, trafia na planetę Ziemia, gdzie czeka na niego wiele perypetii. Mając za sprzymierzeńca policjanta Toma Wachowskiego, musi stawić czoła czarnemu bohaterowi Doktorowi Robotnikowi - w obsadzie Jim Carrey, który tą rolą zapowiada zakończenie swojej aktorskiej kariery. Czy bohaterskiemu jeżowi uda się powstrzymać geniusza zła przed planem przejęcia władzy nad światem? 

Fani Harrego Pottera ucieszą się z powrotu znanej i lubianej serii filmowej „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, osadzonej tym razem w świecie Hogwartu, mateczniku Harrego Pottera. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Dlatego staje na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. To aktualnie najpopulajniejszy film w polskich kinach.

Na najmłodszych widzów czeka wyjątkowy zając ratujący Wielkanoc! „Zając Max: Misja Pisanka”, z Piotrem Adamczykiem w roli głównej,  to druga część komediowo-przygodowej opowieści dla całej rodziny o futerkowych bohaterach, pisankach i wielkanocnej magii, która udowadnia, że przyjaźń ma wielką moc, a lisa nie należy osądzać po jego kicie. 

We wtorek 26 kwietnia kino będzie dostępne w Myśliborzu. Na naszym profilu na Facebooku [kliknij] ogłosiliśmy konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na wybrany seans!
 

Sprawdź repertuar na www.idedokina.pl/repertuar

BNP Paribas Idę do kina dla dzieci z Ukrainy

Z myślą o dzieciach, które dotarły do Polski znajdując tu bezpieczne schronienie, każdego dnia o godz. 13:00 będzie wyświetlana bezpłatnie bajka „Basia 2”. Dzięki wersji z ukraińskim lektorem, młodzi widzowie zza naszej wschodniej granicy będą mogli poznać przygody rezolutnej 5-latki, znanej wszystkim dzieciom w Polsce z książek Zofii Staneckiej. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza