Kolejnych kierowców "pod wpływem" zatrzymano w Chojnie i w Starych Brynkach


Policjanci nie odpuszczają i kontrolują coraz większa liczbę kierowców, nie tylko pod kątem jazdy po spożyciu alkoholu, ale również pod wpływem narkotyków. Efektem tego są kolejne ujawnione osoby. 

We wtorek 19 kwietnia około godziny 17:10 w Chojnie na ul. Bałtyckiej funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki BMW ujawnili, że 25 letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy. 

Tego samego dnia, o godzinie 19:50 w Starych Brynkach policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie czynności związanych z kontrolą pojazdu osobowego marki Seat ujawnili, że 28 letni kierujący, mieszkaniec powiatu pyrzyckiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy. 

W czwartek 21 kwietnia około godziny17:35 w Chojnie na ul. Rogozińskiego policjanci Ruchu Drogowego z tamtejszego komisariatu podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Volkswagen ujawnili, że 38-letnia kierująca, mieszkanka powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza