"Rekordzista" weekendu wydmuchał ponad 3 promile...


W dwa dni na drogach powiatu gryfińskiego policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy nie powinni zabierać się za prowadzenie pojazdów. Rekordzista "wydmuchał" ponad 3 promile...

W sobotę 23 kwietnia około godziny 13:30 w Starych Łysogórkach policjanci Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Toyota ujawnili, że 60-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem pokazało około 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyźnie zatrzymane zostało prawo jazdy. 

Dzień później, w niedzielę 24 kwietnia około godziny 9:55 w Chojnie na ul. Barwickiej policjanci Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie podczas kontroli drogowej pojazdu marki Peugeot ujawnili, że 62-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. 

W tym samym dniu, około godziny 16:55 w Orzechowie funkcjonariusze Posterunku Policji w Cedynia w trakcie czynności związanych z kontrolą pojazdu osobowego marki Volkswagen ujawnili, że 43 letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

fot. stock
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza