Świąteczny "wysyp" kierowców "pod wpływem"


Świąteczny weekend to czas przyjacielskich i rodzinnych spotkań. Niestety nie wszyscy są na tyle odpowiedzialni aby po wspólnym biesiadowaniu i spożywaniu alkoholu, nie wsiadać za kierownicę samochodu. Jeszcze inni, zamiast alkoholu zażywają narkotyki... 

W piątek 15 kwietnia około godziny 14:15 w Gryfinie na ul. Armii Krajowej policjanci ruchu drogowego Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Volkswagen ujawnili, że 45-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Świnoujściu. 

W tym samym dniu, około godziny 20:15 w Gryfinie na ul. Armii Krajowej funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w trakcie kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Seat ujawnili, ze 32-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Podczas dalszych czynności okazało się, że mężczyzna posiada również aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Gryfinie. 

W sobotę 16 kwietnia około godziny 17:10 w Chojnie na ul. Bolesława Chrobrego funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie podczas kontroli pojazdu osobowego marki BMW ujawnili, że 20-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się pod wpływem środka odurzającego. 

W niedzielę 17 kwietnia około godziny 11:10 w Mieszkowicach pracownica stacji paliw uniemożliwiła dalszą jazdę nietrzeźwym kierującemu po czym wezwała patrol Policji. Funkcjonariusze, którzy przejechali na miejsce ujawnili, że 40-letni kierujący pojazdem marki Skoda, mieszkaniec powiatu myśliborskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości, miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

W tym samym dniu, około godziny 15:45 w Gryfinie na ulicy Targowej policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Ford ujawnili, że 37-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza