Warsztaty ukulele [foto]

Solistki Moryńskiej Orkiestry Ukulele, Maja Szewczyk, Weronika Wieczorek i Zofia Płowik wzięły udział w wyjątkowych warsztatach muzycznych w szkole AKUKULELE prowadzonej przez Bartłomieja Orłowskiego w Szczecinie, certifikowanego nauczyciela przez James Hill Ukulele Initiative z Kanady. Nauczyły się kilku piosenek, w których poznały nowe techniki i style muzyczne. 

Nowoczesne podejście Bartka do nauki gry na ukulele sprawiło, iż dziewczynki zrobiły milowy krok w nauce i są zmotywowane realizować dodatkowe wyznaczone cele. Dziękujemy Bartkowi za zaproszenie do wspólnego grania podczas kiermaszu wielkanocnego, który odbędzie się 10 kwietnia w Szczecinie oraz za ogromny wkład w pracę nad doskonaleniem gry na ukulele. Pan Bartek towarzyszy nam od początku powstania orkiestry ukulele i wspiera doświadczeniem. Obecnie przygotowujemy się do następnych warsztatów z wybranym repertuarem. 

W wiosenno - letnich warsztatach weźmie udział kilkunastoosobowa grupa, wchodząca w skład orkiestry ukulele oraz zaprzyjaźnieni ukuleliści z sąsiednich gmin.

Warsztaty są przygotowane dzięki pomocy i wsparciu finansowym Banku Spółdzielczego w Chojnie oraz p. Beaty Batalińskiej z Apteki „Lawenda” w Moryniu, za co niezmiernie dziękujemy. Zainteresowanych grą w Moryńskiej Orkiestrze Ukulele zapraszamy do współpracy z moryńskimi artystami i kontaktu z instr. Ewą Kwiecień w studiu muzycznym MOK w Moryniu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza