Zawodnicy z KM Chojna rywalizowali na zawodach w wielkopolsce [foto]


W sobotę 23 kwietnia na torze w Opatówku koło Wrześni, zawodnicy Klubu Motorowego Chojna startowali w 1 rundzie Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie. Na starcie stanęło 15 chojeńskich zawodników. 
Najlepszy wynik wywalczył najmłodszy nasz zawodnik jadący w klasie MX 65 #412 Tim Stuedemann, dwukrotnie przyjeżdżał do mety na 2. miejscu i taki wynik zajął w klasyfikacji zawodów. W Klasie MX 85 wystartował debiutant #77 Denis Kramer, który z pozytywnym wynikiem zaliczył egzamin na licencję zawodnika. W klasie MX1 BiC najlepszy był Kacper Matecki(7 miejsce), Michał Bukała (8), Robin Puhlmann (10), Rafał Giefert (12), Grzegorz Ratajczak (13). W klasie MX2 BiC Bartek Jurkiewicz (17), w klasie MX Masters Paweł Adamczyk(7), Krzysztof Perużyński (16), Andre Weinert(19), Jarosław Dąbrowski (22), Dawid Orzechowski (25), w klasie MX Masters+ Janusz Puhlmann (7) i Stanisław Żytecki (10). 

Zawodnik zdający na licencję nie otrzymuje punktów w dniu zawodów dopiero po wydaniu licencji zostają jemu przyznane punkty, po otrzymaniu licencji przez Denisa Kramera zostaną dopisane 52 pkt i Klub Motorowy Chojna przesunie się na 3 miejsce w klasyfikacji klubowej gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom osiągniętego wyniku. Następne zawody odbędą się w czerwcu w Nowogardzie. Zawody w Chojnie odbędą się 21 sierpnia. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza