Chojeński raper i strażak "Zator" z trzecią płytą! Chce wesprzeć straż pożarną.

Pochodzący z Czachowa (gmina Cedynia), a obecnie mieszkający w Chojnie, raper Dominik Zator, wydał trzecią płytę. Zysk ze sprzedaży albumu chce przekazać na wsparcie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. 

Zator to członek ekipy "Nielegal", ma na koncie już dwa albumy. Po kiluletniej przerwie wraca z kolejną płytą oraz inicjatywą, której ma przyświecać wydanie krążka. 

Dominik jest nie tylko raperem z pasji, ale również  strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości. Jego rodzima jednostka planuje pozyskanie średniego samochodu gaśniczego, lecz brakuje środków by sfinalizować zakup. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę. Jeżeli jednak pieniądze uda się uzyskać z innych źródeł, raper przeznaczy zysk na dosprzętowanie jednostki. 

Na samej płycie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie .Słuchacz który postanowi zakupić album na pewno się nie zawiedzie!!!

Płytę będą promować trzy teledyski, do utworów "Harmonia", "Prosty chłopak" i "Nielegal ma się dobrze". Wraz z pierwszym teledyskiem ruszy preorder płyty, a każdy kto go zamówi otrzyma album z podpisem rapera. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza