Dąb Dębno czeka wyjazdowe spotkanie. Zapowiedź meczu i kursy bukmacherów


Na sześć kolejek przed zakończeniem sezonu, piłkarze Dębu Dębno są na czwartym miejscu w tabeli. Kolejne punkty zdobyć będą chcieli w najbliższy weekend, gdy udadzą się na wyjazdowe starcie Leśnikiem Manowo. Kursy bukmacherskie na ten mecz można znaleźć u legalnych bukmacherów.

Dąb Dębno chce się umocnić

Pozycja Dębu Dębno w tabeli jest dość komfortowa. Zespół zajmuje w tym momencie czwartą pozycję i na pewno zakończy sezon w czołówce. O awansie na wyższą lokatę trudno myśleć, do trzeciej Gwardii Koszalin strata wynosi już 13 punktów, ale obrona miejsca tuż za podium jest realna. 

Dąb Dębno, aby tego dokonać, powinien jednak zapunktować w najbliższej kolejce. W kolejnych meczach rywale będą bowiem bardziej wymagający, a Dąb Dębno zagra jeszcze z trzema wyżej notowanymi ekipami: Vinetą Wolin, Flotą Świnoujście i wspomnianą już Gwardią Koszalin. Dwie pierwsze drużyny to bukmacherscy faworyci ligi, którzy stoczą batalię o awans.

Rzecz jasna i w tych starciach punkty można zdobyć, ale zdecydowanie lepiej będzie wykorzystać teoretycznie łatwiejsze szanse. Tym bardziej, że Dąb wygrał ostatnie dwa mecze. Warto zatem pokusić się o przedłużenie tej małej serii.

Leśnik Manowo walczy o utrzymanie

Rywale nie są w najlepszej sytuacji. W tej chwili Leśnik Manowo zajmuje 17. miejsce w lidze z dorobkiem 24 punktów. Do bezpiecznej, 16 lokaty, traci cztery punkty. Walka o utrzymanie powinna rozegrać się pomiędzy Jeziorakiem Załom (28 punktów), Leśnikiem Manowo (24) a także Sokołem Karlino (23). W grę może włączyć się też Pogoń Połczyn Zdrój (21). Ze wszystkich tych ekip w lidze pozostanie tylko jedna.

Stąd motywacja gospodarzy będzie spora, choć bukmacherzy raczej nie będą im sprzyjać. Dąb Dębno jest zdecydowanie mocniejszy w tym sezonie, zatem wygrana na wyjeździe jest realna. Leśnik w tym sezonie wygrał u siebie 6 meczów, 6 także zremisował, ale aż 20 kończyło się porażką.

Bukmacherzy typują. Dąb faworytem

Zakłady bukmacherskie na ten mecz stawiają przyjezdnych w roli faworyta meczu. Dąb Dębno jest wyżej notowany i – o czym pisaliśmy już wyżej – ma całkiem niezłą formę w ostatnich meczach. Z kolei Leśnik Manowo przegrał ostatnich pięć spotkań. Wnioski nasuwają się same.

Kursy bukmacherów na mecz:
Bukmacher STS: Leśnik Manowo – 4.43, X – 4.80, Dąb Dębno – 1.45
Bukmacher Superbet: Leśnik Manowo – 4.50, X – 4.50, Dąb Dębno – 1.50

Z drugiej strony rywala lekceważyć nie można. W rundzie jesiennej górą był właśnie Leśnik Manowo, który wygrał z Dębem 3:1. Teraz jest dobra okazja na rewanż za tamto spotkanie.

Kiedy zagra Dąb Dębno?

Znany jest już terminarz najbliższej kolejki IV ligi zachodniopomorskiej. Większość meczów odbędzie się w sobotę, a dwa w niedzielę. Dąb Dębno zmierzy się z Leśnikiem Manowo w sobotę, 28 maja. Mecz zaplanowano na godzinę 17:00.

Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Firmy bukmacherskie STS i Superbet to bukmacherzy działający zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce. Zawieranie zakładów bukmacherskich u nielegalnych bukmacherów jest karalne. Hazard dostępny jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza