"Do swojego kara wsiądź" - posłuchaj piosenki Sławka Błęckiego [video]


"Do swojego kara wsiądź" to najnowsze dzieło słowno - muzyczno - filmowe Sławomira Błęckiego z Chojny. Premiera utworu i teledysku miała miejsce w sobotę 28 maja w serwisie YouTube. 

- Celem jest promocja bezpiecznej jazdy połączonej z turystyką oraz promocja piękna naszego regionu. Klip zawiera obrazy z powiatu gryfińskiego , pyrzyckiego i stolicy województwa - Szczecina. Poprzez piosenkę i klip chcę też zachęcić do korzystania i współpracy ze Studiem Nagrań Centrum Kultury w Chojnie, bo utwór powstał właśnie w studiu CK. Można w nim zatem nagrywać swój materiał muzyczny, do czego serdecznie zapraszam lokalnych twórców - mówi Sławek Błęcki. 

Jest to autorska piosenka, do której tekst i muzykę napisał Sławomir Błęcki, który również jest jej producentem (aranżacja i wykonanie partii instrumentalnych),  partie chórków wykonały dziewczyny ze Skrzydeł: Monika Kapral-Tytyn oraz Kasia Matuszewska. Zdjęcia klipu wykonali Tomasz Różalski i Paweł Woźnicki, za montaż klipu odpowiedzialny jest Wojtek Błęcki. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza