"To taki mały fotograficzny sukces" - fotografka z Chojny o współpracy ze znaną polską aktorką


Fotografka z Chojny Dagmara Porazińska w ostatnim czasie pochwaliła się niezwykła współpracą ze znaną polską aktorką - Joanną Aleksandrowicz. 

Joanna Aleksandrowicz wystąpiła w wielu znanych produkcjach filmowych, między innymi w filmach "Kler", "Wesele" czy "Baby są jakieś inne". Grała również w takich serialach jak "Barwy Szczęścia" czy "Na dobre i na złe".  Aktorka jest również wokalistą. W czerwcu 2020 roku miała miejsce premiera programu "Od Nocy do Nocy" z którym koncertuje po całym kraju. Z chojeńską fotografką, która prowadzi studio pod nazwą "Złota Godzina" spotkała się w Zamku Tuczno. 

- Współpraca nawiązała się zupełnie naturalnie... Dotarła do mnie przez instagram... Jak mi powiedziała szukała tam fotografa z zachodniopomorskiego i po tym jak z wielu zdjęć kilka razy wyświetlała właśnie moje stwierdziła że zadzwoni do mnie gdyż moja stylistyka zdjęć jest jej bliska... Joanna zadzwoniła do mnie z zapytaniem o termin i opowiadając mi o projekcie jaki tworzy... Zależało jej na wykonaniu sesji zdjęciowej w Zamku (w Tucznie) oraz reportażu z koncertu "od nocy do nocy" który był przepięknie zaaranżowany... była to muzyka miusicalowo filmowa... piękna sceneria... oświetlony żarowym światłem oraz żywym ogniem... - mówi nam Dagmara. 

Efektem spotkania tych dwóch kobiet jest ciekawa sesja w pięknej scenerii zabytkowego zamku. Zdjęcia można znaleźć na stronie "Złota Godzina". 


Co Dagmara mówi o sobie? - Artystyczną duszą byłam od zawsze... chyba jak większość fotografów z pasji.... fotografuje od zawsze... firmę Złota Godzina Fotografia założyłam 2lata temu, więc można powiedzieć że od 2 lat zajmuję się fotografią profesjonalnie... Od zawsze uwielbiałam fotografować ludzi... a moja fotografia stylistycznie jest utrzymana w ciepłych barwach... Kocham to co robię a ludzie jakich mam okazję poznawać podczas zleceń dają mi zawsze tak wiele dobrej energii, że każda sesja jest niezapomnianym przeżyciem.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza