Brakuje leków w polskich aptekach? Na pomoc przychodzi apteka w Passewalk.


Czy znaleźliście się kiedyś w sytuacji, gdy dany lek był niedostępny w polskiej aptece, a Wy lub Wasi bliscy potrzebowaliście go do leczenia? A może szukacie zamiennika trudno dostępnego medykamentu? W takich sytuacjach dobrze jest skorzystać z usług Apteki w Pasewalku.

Jesteśmy niemiecką apteką z wieloletnim doświadczeniem i większym niż w Polsce asortymentem leków na receptę. Na miejscu pracują u nas również polscy farmaceuci, dlatego nie musisz martwić się o trudności w komunikacji.

W wykazie leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, zagrożonych brakiem dostępności w Polsce znajduje się aż 219 pozycji. Wywołuje to niepokoje zwłaszcza u osób, które leczą się na choroby przewlekłe. Jeśli poszukujesz medykamentów niezbędnych do kontynuacji leczenia, których brakuje w lokalnych aptekach lub ich zamienników, możesz skorzystać z usług oferowanych przez naszą Aptekę w Pasewalku.


Jakie lekarstwa możesz u nas zamówić?

W Aptece w Pasewalku oferujemy sprzedaż leków na receptę, leków niedostępnych i trudno dostępnych w Polsce, leków rzadkich z internacjonalnej apteki, jak i niemieckie odpowiedniki polskich leków oraz leków homeopatycznych.

Jak wygląda proces zamówienia leku na receptę, który jest niedostępny w Polsce?

Zamówienie możesz złożyć przez formularz kontaktowy, umieszczony na stronie https://aptekapasewalk.pl/. Wypełniając go masz także możliwość sprawdzenia dostępności interesujących nas produktów. Aby kupić lek na receptę, wystarczy, że wyślesz nam jej skan. Po zaakceptowaniu oferty otrzymasz fakturę z danymi do zapłaty. Przelew międzynarodowy jest darmowy.

Co jeśli lek jest trudno dostępny?

W przypadku braku dostępności leku lub jego zamiennika także na rynku niemieckim, Apteka w Pasewalk może go sprowadzić z apteki internacjonalnej.


Gdzie możesz odebrać lekarstwa?

Zarówno stacjonarnie, jak i z dostawą do paczkomatu, w cenie 8 euro. Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicy, masz również możliwość odbioru zamówienia na granicy, na stacji Orlen. Taka usługa jest bezpłatna

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

+49 176 70586042
Pasewalk; Torgelower Str. 14
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza