Czcibor gra o okręgówkę! Decydujący mecz w środę!

W środę 29 czerwca o godzinie 18:00 w Cedyni odbędzie się decydujące spotkanie, którego stawką jest awans do klasy okręgowej. Czcibor podejmie Stal Lipiany. 

Piłkarze z Cedyni zajęli 2. miejsce w A-klasie, dzięki temu zakwalifikowali się do turnieju barażowego. W pierwszej rundzie baraży pokonali Grot Gardno 2-0, obie bramki zdobył Marcin Borczyński.

- W Cedyni bardzo dużo zmieniło się po zmianie trenera , dosyć długo szukaliśmy odpowiedniej osoby która potrafiłaby wykrzesać w nas ten potencjał co w nas drzemie. Mamy wiele utalentowanych zawodników , którzy wiedzą czego chcą za każdym razem oraz dobrze prosperująca młodzież na przyszłość. Na początku sezonu nikt nie nastawiał się na awans i teraz tez tak jest - gramy z pasją . Jesteśmy drużyną można powiedzieć prawie jak rodzina  , każdy wspiera się jak potrafi. Staramy się stworzyć atmosferę przyjazną dla otoczenia.  Ale najważniejsze jest to że staramy się szanować i korygować swoje zachowania na boisku oraz cieszyć się grą a mecz z Gardnem to potwierdził. Nie straciliśmy bramki co bardzo cieszy bo przed spotkaniem nasz rywal miał korzystniejszy bilans bramkowy i to oni byli uważani za faworyta tego meczu ale jednak to my okazaliśmy się  bardziej skuteczniejsi i pokazaliśmy dobry futbol.  Jeżeli uda nam się awansować myślę że ten zespół będzie jeszcze bardziej zżyty ze sobą niż jest - mówi w rozmowie z naszym dziennikarzem bramkarz Dawid Bednarz. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza