Czy warto stawiać zakłady online i jak na tym zarabiać?

Osoby, które dopiero zaczynają zapoznawać się ze światem zakładów sportowych, najczęściej zadają pytanie: „Czy naprawdę można zarobić na zakładach i ile może zarobić zwykły człowiek?”. Zarobki na zakładach sportowych to jest swojego rodzaju inwestycja wysokiego ryzyka, ale zysk może być wielokrotnie większy niż ze zwykłej lokaty bankowej, na przykład. Jak we wszelkich innych transakcjach finansowych, obstawianie zakładów online wiąże się z ryzykiem, ale pozwala to osiągnąć zysk.

Co to są zarobki z zakładów?

Zarobki to stabilny zysk na dłuższą metę. Zakłady online wiążą się z ryzykiem. Teoretycznie można wyjść na plus i nazwać to zarobkami. Jednak nie ma zakładów bez ryzyka, prędzej czy później będą porażki. To nie pozwala nam mówić o pewności i jakichkolwiek gwarancjach.

Jak zarabiać na zakładach?

Pierwszym warunkiem zarabiania jest minimalizacja ryzyka. Większość graczy częściej przegrywa niż wygrywa. Drugim warunkiem jest strategia finansowa zakładów bukmacherskich, która zabezpieczy bank hazardowy. Istnieje wiele systemów zarządzania bankrollem. Podczas obstawiania według określonego schematu najważniejsza jest dyscyplina i podążanie za własnym planem.

Zanim zaczniesz obstawiać, zdecyduj o swoich celach. Jeśli stawiasz dla przyjemności, zaryzykuj małe kwoty. Na przykład pieniądze, które możesz wydać na pójście do kina, kawiarni lub innych miejsc. Jeśli celem jest trafienie w dziesiątkę, musisz zdawać sobie sprawę z ryzyka. Zysk wielokrotnie większy niż kwota zakładu jest możliwy tylko przy wysokich kursach. Taka gra nie może przynieść stabilnego dochodu. To jak loteria. Jeśli chcesz zarabiać na zakładach, potraktuj proces gry jako długoterminową inwestycję. Obejmuje to tolerancję na wypłaty, zarządzanie bankiem, systemowe obstawianie.


Niesystematyczne obstawianie może prowadzić tylko do porażki. Konsekwencja w obstawianiu to przestrzeganie określonej strategii i zasad wyboru meczów i zakładów. Wybierz strategię po jej szczegółowym przestudiowaniu. Jeśli rozumiesz zasady i reguły, przetestuj system na koncie wirtualnym. Dopiero po udanym doświadczeniu zacznij grać na swoje pieniądze.

Wskazówki dla początkujących

Dopiero zaczynasz obstawiać sport i zastanawiasz się, co zrobić, aby od razu nie stracić wszystkich pieniędzy? Poniżej znajdziesz pomocne wskazówki na start:

 1. Znajdź odpowiednie miejsce dla obstawiania zakładów. GGBet Polska to idealna platforma do obstawiania różnych dyscyplin sportowych. Bukmacher jest wiarygodną polska stroną, która posiada oficjalną licencję oraz oferuje graczom szeroki wybór wydarzeń do obstawiania. GG Bet także proponuje szeroką gamę bonusów zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Obstawiaj i na pewno nie pożałujesz!

 2. Nie stawiaj na wiele wydarzeń – im więcej wydarzeń w zakładzie, tym mniejsza szansa na wygraną. Oczywiście od czasu do czasu można postawić ekspresowe zakłady dla zabawy – to jak jackpot w loterii, rzadko wypada, ale daje dobrą nagrodę. Jeśli jednak chcemy regularnie zarabiać, to większość budżetu powinniśmy przeznaczyć na pojedyncze zakłady.

 3. Nie stawiaj na duże kwoty – lepiej postawić dużo, ale na średnie lub małe kwoty.

 4. Nie próbuj być ekspertem we wszystkim. Dobry bukmacher może oferować zakłady na 30 dyscyplin sportowych, ale nie rozumiemy wszystkich gier. Lepiej skupić uwagę na jednym sporcie i zdobyć informacje. Wiedza się opłaca.

 5. pozwalają na grę bez ryzyka. Na przykład, GG Bet PL oferuje graczom możliwość obstawiania darmowych zakładów bez wydawania własnych pieniędzy.  Najważniejszą rzeczą tutaj jest zapoznanie się z warunkami promocji oraz zasadami obstawiania środków bonusowych. Nie zawsze im większy bonus, tym lepiej.

 Jak zwiększyć swoją szansę na wygraną?

Wybrałeś więc swój ulubiony sport, znalazłeś bukmachera z bonusami i wiesz, jak analizować mecze. Teraz czas przypomnieć sobie kilka zasad, jak zwiększyć szanse na to, że zakład zadziała.

 • Określ swój budżet na gry i trzymaj się ustalonych reguł obstawiania.
 • Jeden zakład nie powinien zająć więcej niż 10% całkowitego budżetu zakładów.
 • Wypróbuj zakłady na żywo. Tam możesz oglądać transmisje wideo i być świadomym tego, co dzieje się na boisku. Daje to większą pewność niż obstawianie przed meczem.
 • Jeśli miałeś złe stawki, nie próbuj szybko nadrobić zaległości, zwiększając stawki. Obstawianie wymaga cierpliwości i konsekwencji.
 • Nie trzeba stawiać na zwycięzców. Istnieje mnóstwo innych interesujących rynków, takich jak handicap, całkowita liczba bramek, strzelec goli i wiele innych. Sprawdź, na którym rynku jesteś najlepszy w przewidywaniu.
 • Czytaj komentarze innych analityków, śledź serwisy sportowe i analizuj opinie innych ekspertów.
 • Nigdy nie stawiaj na swoje ulubione drużyny, bo emocje będą najważniejsze, a nie zdrowy rozsądek.
 • Oceń sytuację z zewnątrz. Gracze poddawani są wpływowi emocji w momentach, kiedy „nie śpieszą się”. Seria porażek rzuca wyzwanie wewnętrzne i pojawia się chęć jak najszybszego odrobienia strat. W takich sytuacjach obstawiający podejmują pochopne i źle uzasadnione decyzje, które prowadzą do jeszcze większych strat pieniężnych. Zrób sobie przerwę i albo wróć do obstawiania z zimną głową, albo nie wracaj wcale.

Podsumowanie

Na zakładach u bukmacherów można zarabiać, ale należy do tego podejść odpowiedzialnie i profesjonalnie. Wybierając „swój” sport, musisz go dokładnie poznać. Pamiętaj, aby przeprowadzić szczegółową analizę wybranego wyniku wydarzeń. Wybierz dla siebie akceptowalną strategię, zgódź się na bycie z zimną krwią. To jedyny sposób, w jaki zarobisz na zakładzie.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza