"Demolka" w Chojnie. Odra pokonuje Morzycko [foto] [video]

 

W środę 1 czerwca została rozegrana 28. kolejka spotkań w klasie okręgowej. Kibice mogli zobaczyć derbowe spotkanie w Chojnie pomiędzy Odrą a Morzyckiem Moryń. 

Podopieczni Szymona Andrzejaka przed własną publicznością pokonali rywala Morzycko Moryń aż 4-0. Na listę strzelców wypisał się dwukrotnie Karol Turkiewicz, a po golu dołożyli Mateusz Nagaj i Radosław Stasiak. Dzięki zwycięstwie klub z Chojny zajmuje drugą lokatę z dorobkiem 61 punktów.  Według regulaminu ZZPN drugie miejsce daje miejsce w barażach w walce o awans do IV ligi. Do końca sezonu pozostały tylko dwie kolejki. 
 
Przedstawimy pozostałe rezultaty środowych meczów:
Czarni Fiege Lubanowo - Iskierka Szczecin 0 - 1
Odra Chojna - Morzycko Moryń 4 - 0
Ehrle Dobra Szczecińska - Unia Dolice 5 - 2
Mierzynianka Mierzyn - Stal Lipiany 4 - 0
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz 1 - 2
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 2 - 4
Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce 7 - 2
Pogoń Barlinek - Arkonia Szczecin 0 - 0

Wiemy jaki Moryn ma potencjał a do tego "derby" zawsze rządzą się swoimi prawami dlatego na ten mecz wyszliśmy bardzo skoncentrowani ale też pewni swoich umiejętności piłkarskich które potrafiliśmy sprzedać na boisku od samego początku meczu. Praktycznie 90 minut dominacji na boisku czego efektem były 4 strzelone bramki i dużo wykreowanych sytuacji bramkowych. Taką drużynę Odry z przyjemnością się ogląda z ławki i trybun dlatego zapraszamy naszych kibiców na kolejny domowy mecz z Sokołem Pyrzyce. Szymon Andrzejak. 


fot/video/MKS Odra Chojna 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza