IV liga nie dla Odry. Rega wygrywa po zaciętym meczu i dogrywce.

W niedzielę 19 czerwca w Trzebiatowe rozegrano mecz I-szej rundy baraży, którego stawką jest awans do IV ligi. Naprzeciwko siebie stanęły zespoły, które w swoich ligach zajęły pozycję wicelidera okręgówki.

Odra zagrała z miejscową Regą i do rozstrzygnięcia meczu potrzebna była dogrywka a kibice nie mogli narzekać na brak goli. Pierwsza bramka padła w 15. minucie dla gospodarzy. Niecały kwadrans później Odra wyrównała a autorem gola był Karol Turkiewicz. Do przerwy wynik się nie zmienił.

W drugiej części gry, w 55. minucie gola dającego prowadzenia dla Odry zdobył Nagaj. W 85. minucie gospodarze wyrównali po wykorzystaniu rzutu karnego. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 2-2, konieczna była dogrywka.

W 105. minucie kolejny rzut karny dla gospodarzy zostaje zamieniony na gola. Pięć minut później gospodarze dokładają czwartą i piątą bramkę. Odra odpowiada trafieniem na 5-3 (1-1, 2-2) i takim wynikiem kończy się to spotkanie.

Rega awansowała do kolejnej rundy i za tydzień zagra z Wiekowianką Wiekowo.