Międzynarodowy turniej piłkarski z okazji 30-lecia FCh`92. W rywalizacji wzięły udział ekipy z Berlina, Rotterdamu i Osiejeku [video]W minioną sobotę 18 czerwca odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłkarski "Chojna Cup 2022" z okazji 30-lecia Fan-Clubu szczecińskiej Pogoni z Chojny. W turnieju uczestniczyło 26 drużyn. Goście z kraju i zagranicy. 

Mecze były rozgrywane na boisku w Jeleninie. W rywalizacji wzięły udział zaproszone ekipy z Rotterdamu, Berlina, Osijeku, Kołobrzegu oraz ekipy ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Na boisku najlepsza okazała się ekipa z Drawska Pomorskiego i to ona zabrała puchar do domu. W wyciskaniu sztangi najlepszy okazał się przedstawiciel Dębna. W przeciąganiu liny najsilniejsza była ekipa LFS. Mimo upalnej pogody zabawa podczas turnieju była przednia dzięki pobliskiemu jeziorku, w którym co chwilę uczestniczy turnieju się schładzali. Po rozdaniu pucharów i dyplomów, które wręczała burmistrz Chojny Barbara Rawecka, rozpoczęła się część integracyjna. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Był to pierwszy turniej organizowany przez  FCh`92Jako kibice Pogoni Szczecin z Fan-Clubu Chojna chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Barbarze Raweckiej Burmistrz Gminy Chojna, za okazane zaufanie, zrozumienie i pomoc w organizacji I Międzynarodowego Turnieju piłkarskiego kibiców Pogoni Szczecin "CHOJNA CUP" 2022.
Cały turniej został bardzo pozytywnie odebrany przez naszych gości, szczególnie tych z zagranicy, którzy byli pod wrażeniem zarówno całej organizacji jak i miejsca w którym się to odbywało. Mamy nadzieję, a może nawet i pewność że poprzez organizację takiej imprezy wspólnie przyczyniliśmy się do promocji Gminy Chojna jak i całego naszego regionu.

Osobne podziękowania składamy dla Pana Łukasza Podleśnego, Pana Leszka Siatki i firmy Pomot, Pana Krzysztofa Ziętka, Pana Adama Tomaszewskiego, Pana Tomasza Szkuciaka, Pana Pawła Bernadzkiego, Pani Grażynie Gawron, Pana Konrada Kusiaka, najlepszemu kucharzowi w mieście Panu Mirosławowi Frontczakowi, Pani Sołtys Jelenina Anieli Jurewicz, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Jeleninie, ratownikom medycznym Pani Marcie Zator oraz Panu Andrzejowi Bednarzowi. Wszystkim strażakom z OSP Chojna, Mętno, Brwice za swoją pomoc w organizację całej imprezy.
Chcielibyśmy również podziękować Panu Danielowi Blażkiewiczowi i firmie "Dankom" z Lisiego Pola za bardzo wielką pomoc, której nie sposób tu całej wymienić. Wspólnie możemy więcej.
Oczywiście tak dużej i ciekawej imprezy nie bylibyśmy w stanie zrobić bez udziału i pomocy Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin Portowcy oraz bez wszystkich naszych gości uczestniczących w turnieju. Dla Was również wielki ukłon za wzorowa zabawę podczas sobotniej imprezy. Do zobaczenia w przyszłości. 

Z poważaniem Kibice Pogoni Szczecin z Fan-Clubu Chojna FCh'92!
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza