Nowi policjanci złożyli ślubowanie. Sześciu nowych funkcjonariuszy będzie pełnić służbę w powiecie gryfińskim.


W sali generalskiej Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie  odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Z 49 nowo przyjętych funkcjonariuszy 4 pełnić będzie służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie, natomiast 2 w Komisariacie Policji w Chojnie.
Na uroczystości obecny był Wicewojewoda Zachodniopomorski  Mateusz Wagemann i przyszli przełożeni nowych funkcjonariuszy.  Podczas uroczystości Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Ryszard Gan złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie. Zwrócił szczególną uwagę na rolę policjantów w zapewnieniu bezpieczeństwa szczególnie podczas zbliżającego się letniego sezonu.


Po odbyciu przeszkolenia podstawowego, nowi policjanci rozpoczną służbę w swoich jednostkach macierzystych, gdzie będą dbać o nasze bezpieczeństwo. 49 przyjętych funkcjonariuszy trafi do komend: w Szczecinie, Świnoujściu, Choszcznie, Drawsku Pomorskim, Goleniowie, Gryfinie, Policach, Stargardzie, Szczecinku, Wałczu oraz Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza