PCPR w Gryfinie zorgnizował Dzień Rodzicielstwa Zastępczego [foto]


Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie odbył się festyn organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie. Festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka był ukłonem i wyrazem wdzięczności dla osób podejmujących trudną misję bycia rodzicem zastępczym.

Spotkanie było podziękowaniem rodzinom zastępczym za trud, poświecenie i troskę okazywaną każdego dnia swoim wychowankom i promocją idei rodzicielstwa zastępczego.

Oprócz członków rodzin zastępczych w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Rady Powiatu, Publicznego Ośrodka Adopcyjnego w Szczecinie, Powiatowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz nasza najwspanialsza Moto Ekipa Gryfino.

Serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, osobom zaangażowanym w pomoc oraz kadrze i pracownikom PCPR w Gryfinie.

Najwspanialszym podziękowaniem jest uśmiech dziecka.


Dziękujemy w szczególności: Powiat Gryfiński - ludzie i wydarzenia, Nadleśnictwo Gryfino, Elektrownia Dolna Odra-PGE GiEK, Miasto i Gmina Gryfino, OSiR Gryfino, Piekarnia "Irena Adamska" Marcin Adamski, Pan Andrzej Koczan, Intermarché Gryfino ul. Flisacza, Dziki Łosiu, KLUB NA GÓRCE i Przyjaciele, WarsztArt NinaMi Justyna Kmiecik, OSP Sobieradz, Państwo Danuta i Marek Pakulscy, Firma Transportowa "Trzciński" Robert i Katarzyna Trzcińscy, Pizza Pepperoni Gryfino, Oddział Powiatowy WOPR Gryfino, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Szczecinie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza