Premiera utworu rapera i strażaka. Rusza przedsprzedaż nowe albumu Zatora [video]


Harmonia to nazwa trzeciego albumu rapera i strażaka Dominika Zatora. Wraz z początkiem czerwca rusza przedsprzedaż płyty, którą będzie można nabyć wyłącznie w serwisie Allegro. Artysta zysk ze sprzedaży albumu chce przekazać na wsparcie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Dominik jest nie tylko raperem z pasji, ale również strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości - Czachowie. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę na zakup średniego samochodu gaśniczego dla jednostki z gminy Cedynia. 

Na płycie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie.

W środę 1 czerwca o godzinie 14:00 odbędzie się premiera teledysku do utworu "Harmonia". Album będzie można zakupić w przedsprzedaży poprzez serwis Allegro [kliknij]. Dostawa płyty planowana jest na przełomie czerwca i lipca. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza