Strażacy z Elektrowni Dolna Odra wsparli organizację Dnia Dziecka dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie


Strażacy z Elektrowni Dolna Odra, jednego z oddziałów Spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, zaangażowali się w organizację pikniku dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. 

Impreza odbyła 4 czerwca się w ramach obchodów Dnia Dziecka. Podczas pikniku zorganizowanego przez Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie, Zakładowa Służba Ratownicza z Elektrowni Dolna Odra nie tylko zapewniała bezpieczeństwo, ale również stała się jedną z atrakcji imprezy.

Podopieczni mogli wejść do wozów pożarniczych, porozmawiać o pracy strażaka, a nawet użyć węża strażackiego. Na uczestników czekały też inne atrakcje, m.in. konkurs śpiewu, przeciąganie liny, przejażdżka unikatowym samochodem, dyskoteka i grill.

Była to już druga w tym roku akcja organizowana przez DPS w Nowym Czarnowie, którą wsparła Zakładowa Służba Ratownicza Elektrowni Dolna Odra. W maju strażacy byli obecni na turystyczno-integracyjnej imprezie pn. Leśna polana.Departament Komunikacji PGE GiEK.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza