Uczennica ze Szkoły Podstawowej w Trzcińsku Zdroju laureatką konkursu „Ekonomia Społeczna dla Młodych”

 

Podczas konferencji „Ekonomia Społeczna dla Młodych” Targi Ekonomi Społecznej na Uniwersytecie Szczecińskim, Wydziale Nauk Społecznych ogłoszono wyniki konkursu „Nakręć Film to PEStka”. Troje uczestników zajęć pozalekcyjnych koła fotograficznego prowadzonego przez pedagoga szkolnego Jarosława Płotkowskiego brało udział w konkursie.

Był to pierwszy tego typu konkurs dla młodych ludzi w województwie zachodniopomorskim, ogłoszony w ramach Targów Ekonomi Społecznej 2022.

Laureatką tego konkursu została uczennica Agata Skiba z klasy VII b ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku-Zdroju. Nagrodą główną był komputer laptop DELL Inspiron 35-8307 o wartości 4300zł ufundowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Nagrodę Wręczał Wojciech Dorżynkiewicz Radny Województwa Zachodniopomorskiego. Nie była to jednak jedyna nagroda, którą otrzymała Agata. Ponieważ w konkursie można było również głosować internetowo na najlepszy film zdaniem Internautów. W głosowaniu internetowym Agata również wyprzedziła swoich kolegów i koleżanki zdobywając kolejną nagrodę w postaci hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 10 2021 o wartości 2500 zł również ufundowaną przez UMWZ. Jest to chyba jedna z największych nagród dla uczennicy naszej szkoły w ostatnich latach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do kolejnych sukcesów. Serdecznie dziękujemy dla organizatora konkursu za docenienie wysiłków naszych uczniów i zachęcamy do zapoznania się z tematem podmiotów ekonomii społecznej w naszym środowisku.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza