Zaskoczyć zespół wicelidera. Kursy bukmacherskie na mecz Flota Świnoujście - Dąb Dębno


Dąb Dębno w najbliższej kolejce pojedzie do Świnoujścia na mecz z miejscową Flotą. Dla zawodników Kamila Michniewicza to jedno z największych wyzwań w trakcie rundy wiosennej, porównywalne z niedawnym starciem z Vinetą Wolin, które niestety zakończyło się sromotną porażką. Na kogo w nadchodzącym pojedynku stawiają bukmacherzy? Sprawdzamy kursy bukmacherskie przed przedostatnim ligowym meczem Dębu Dębno z Flotą Świnoujście.
 
Dąb Dębno zanotował ostatnio porażkę z liderem

Zespół Kamila Michniewicza dwie kolejki temu mierzył się z Vinetą Wolin, która jest aktualnym liderem rozgrywek zachodniopomorskiej IV ligi. Piłkarze Dębu Dębno nie będą tego spotkania wspominać najlepiej, ponieważ przegrali aż 0:6. Dodatkowo wcześniej zremisowali oni z Gwardią Koszalin 2:2 (gole Piotra Rymara i Ernesta Grasia) i przegrali 1:3 z GKS-em Manowo (bramka Tymoteusza Bonczka).

Dąb Dębno przełamał się w ostatniej kolejce

Trzy punkty gracze Kamila Michniewicza zdobyli wreszcie w poprzednim meczu. Wygrana 2:0 z jedną z najsłabszych drużyn w lidze pozwoliła ponownie przesunąć się Dębowi Dębno na czwartą lokatę w tabeli.

Flota Świnoujście wciąż liczy na promocję do III ligi

Dąb Dębno ostatnio sporo gra z zespołami z czuba tabeli. Najpierw mecz z Gwardią Koszalin, potem z Vinetą Wolin, a teraz zmierzy się z Flotą Świnoujście. Ta drużyna wciąż ma szanse na awans, musi jednak nie tylko wygrywać swoje mecze, ale także liczyć na porażkę Vinety Wolin.

Bukmacherzy nie wierzą w wygraną Dębu Dębno

W jesiennym starciu pomiędzy Flotą Świnoujście, a Dębem Dębno górą byli zawodnicy ze Świnoujścia, którzy na boisku w Dębnie niestety zaaplikowali gospodarzom aż trzy trafienia, nie tracąc żadnego. Analitycy bukmacherscy także i w nadchodzącym spotkaniu prognozują, że komplet punktów padnie łupem zespołu ze Świnoujścia. Według największej legalnej w Polscy firmy bukmacherskiej (STS) kursy przedstawiają się następująco:

Flota Świnoujście – 1.30
remis – 5.50
Dąb Dębno – 5.80

Czy gracze Dębu Dębno zaskoczą ekspertów zakładów bukmacherskich i udanie zrewanżują się Flocie Świnoujście za jesienną porażkę? Odpowiedź poznamy 19 czerwca.

Firma bukmacherska STS oferuje w Polsce legalne zakłady bukmacherskie. Obstawianie zakładów u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard uzależnia i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza