Brazylia wygra mundial 2022? Wczesne typy bukmacherów


21. listopada 2022 roku rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Do imprezy pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale bukmacherzy już wystawiają swoje kursy i wskazują faworytów do triumfu. Kto ma największe szanse na trofeum oraz jak daleko zajdzie Polska? Zapraszamy do analizy ofert bukmacherów w Polsce.

Bukmacherzy w Polsce wskazują Brazylię

Często zdanie bukmacherów i ich kursy wskazują faworytów w rywalizacji sportowej. Mimo że do mundialu 2022 pozostało jeszcze dużo czasu, to już zakłady sportowe wyceniają szanse poszczególnych reprezentacji.

Oczywiście na przestrzeni kilku miesięcy może się dużo zmienić. Zanim rozpoczną się mistrzostwa świata 2022 w piłce nożnej w Katarze zostanie rozegrana cała faza grupowa Ligi Mistrzów oraz wiele kolejek w największych ligach. Na konkretną ocenę formy poszczególnych piłkarzy przyjdzie jeszcze czas. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby już pobawić się w typy na mistrzostwa świata 2022.

Tak więc przechodząc do rzeczy, sprawdzimy kursy bukmacherskie jednego z największych operatorów działających w Polsce legalnie, czyli Fortuny. Obecnie na największego faworyta mundialu wskazywana jest Brazylia. Państwo z Ameryki Południowej właściwie na każdej duże imprezie jest uznawane za groźne. W tym momencie mija już 20 lat, od kiedy cieszyli się z ostatniego mistrzostwa świata.

Warto też zaznaczyć, że od 1994 roku Brazylia nie kończyła tej imprezy poza najlepszą ósemką. Jednak stawianie ich teraz w roli faworytów nie wydaje się oczywiste. Aczkolwiek oczywiście silne argumenty są. Jedną z największych gwiazd obecnej piłki jest Neymar. Z pewnością taka wygrana i to w roli lidera dopełniłaby jego karierę.

Poza Neymarem mającym 30 lat, reszta głównych postaci w reprezentacji ma na karku mniej niż 30 wiosen. Tak więc widzimy, że tutaj bukmacherzy wierzą w młodzieńczą zadziorność, ale także rozwój. Inną gwiazdą Brazylii jest zaledwie 21-letni Vinicius.

„Kursy bukmacherskie na klasyfikację końcową mistrzostw świata 2022 w Katarze w ciągu kilku miesięcy mogą się jeszcze zmienić znacznie. Po pierwsze w tym czasie będzie można jeszcze raz zweryfikować aktualne umiejętności i formę poszczególnych piłkarzy. Odpukać kontuzje potrafią znacznie wpływać na te wartości. No i typy graczy to coś, co także ma znaczenie dla spadków oraz wzrostów. Dlatego wielu obstawiających też lubi już teraz próbować typować mundial 2022 w poszukiwaniu wyższych wartości niż te, które będą bliżej imprezy” – powiedział redaktor portalu Obstawiamy.info.

Oferta bukmacherów na mistrzostwa świata 2022 w Katarze


Kurs na wygraną mundialu przez Brazylię to 5,50. Nie jest to niska wartość, więc też śmiało można zauważyć, że reprezentacja z Ameryki Południowej nie jest dużym faworytem. Niewiele mniej szans daje się dwóm ekipom z Europy, czyli Francji oraz Anglii.

Francja to w końcu obrońca tytułu, który również w swoich szerach ma wielu młodych, rozwijających się piłkarzy. W tym Kyliana Mbappe, który nadal ma tylko 23 lata.

Polska bez awansu z grupy według bukmacherów

Jak bukmacherzy widzą Polskę na mundialu? Kursy wskazują, że nasza kadra jest 15. siłą mistrzostw świata 2022 w Katarze. Tak więc typując na reprezentacje Czesława Michniewicza gracze mogą zarobić więcej… ale naturalnie mnożniki mają sensowne odzwierciedlenie.

Kurs na wygraną mundialu 2022 przez Polskę wynosi 120. Oznacza to, ze kierując takie typy z 10 złotych można zarobić 1056. Dokładnie taki sam przelicznik bukmacherzy wystawili na Senegal. Wydaje się niemożliwe? Jeżeli ktoś chciałby skorzystać, to w Fortunie i u innych bukmacherów znajdzie zakład bez ryzyka na start, który pozwala na zwrot w przypadku porażki kuponu.

Wracając do kursów bukmacherskich i szans naszej kadry. Typy na mistrzostwa świata 2022 można też już kierować na wyniki w grupach. Tutaj również nie wygląda to obiecująco, ponieważ według wskazań analityków nasi reprezentanci to trzecia siła w grupie za Argentyną oraz Meksykiem. Na pocieszenie można zauważyć, że to niewielka różnica. Mnożnik na wyjście Polski z grupy to 1.90, natomiast w przypadku Meksyku 1.85.

W Polsce można obstawiać wyłącznie u bukmacherów, którzy posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Zakłady sportowe są przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 18. roku życia i należy mieć świadomość uzależnienia od hazardu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza