Kolejne podziękowania za pomoc trafiły ja ręce Komendanta Policji

Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu, podziękowała mieszkanka Myśliborza wdzięczna za udzieloną jej pomoc. List z wyrazami wdzięczności trafił do Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu mł. insp. Rafała Janzena. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu po raz kolejny zostali adresatami podziękowań wdzięcznej za okazaną pomoc mieszkanki Myśliborza. Policjanci zawsze spieszą z pomocą wszystkim tym, którzy są w potrzebie i liczą na ich pomoc. Myśliborscy funkcjonariusze po raz kolejny udowodnili, że wartości jakimi kierują się w codziennej służbie powodują ciągły wzrost zaufania społecznego do formacji jaką jest Policja. Czasami są to błahostki, czasami bardziej skomplikowane sprawy. Do wszystkich policjanci podchodzą z zaangażowaniem.  

Mieszkanka Myśliborza za rzetelną służbę, profesjonalizm i szybkość działania podziękowała Komendantowi Powiatowemu Policji w Myśliborzu w przesłanym liście pochwalnym, dziękując policjantom z myśliborskiej jednostki za okazaną pomoc. Pomogli oni kobiecie, gdy zgłosiła się do nich o pomoc w związku z problemami rodzinnymi.  Opisana powyżej sytuacja to kolejny przykład na bardzo dobrą współpracę policjantów z mieszkańcami. Jako policjanci oczywiście dziękujemy za słowa uznania i życzymy wszystkiego dobrego.   

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza