Po płytki i materiały budowlane do Multipolu klienci jadą nawet spoza regionu!

Duży wybór, wysoka jakość i krótki czas oczekiwania - klienci chwalą sobie zakupy w Hurtowni Materiałów Budowlanych "Multipol" z Chojny i podkreślając, że wolą dokonywać zakupów właśnie tutaj niż w dużych marketach i sieciówkach. 

- Byłam w trzech marketach budowlanych w Szczecinie, wybór jest niewielki, towaru też nie ma za dużo. Przyjechaliśmy z mężem tutaj i znaleźliśmy to czego szukaliśmy, płytki na ścianę, gresy na podłogę i nawet dobraliśmy panele - mówi nam Pani Zofia, którą spotkaliśmy podczas wizyty w Multipolu. 

W poszukiwaniach odpowiednich płytek, gresów, armatury łazienkowej a nawet zestawów i mebli pomoże wszystkim Pani Elżbieta, która od wielu lat pracuje w hurtowni Multipol. 

- Mieszkam pod Szczecinem, od dłuższego czasu nie mogłem znaleźć żadnych interesujących mnie gresów, a jeżeli już coś znalazłem, to na materiał trzeba było długo czekać. Tak trafiłem do Multipolu, zamówiłem i w przyszłym tygodniu mam przyjechać po odbiór - mówi Pan Mirosław. 

Hurtownia Multipol znajduje się na ulicy Polnej 2 w Chojnie. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00 - 14:00. Ekspozycję płytek i gresów oraz mebli i armatury łazienkowej znajdziemy na ulicy Polnej 9 (przed wjazdem do sklepu Grant). Punt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 13:00. 

Klienci mogą zobaczyć płytki na żywo, jest tu ponad 20 ekspozytorów, między innymi firm Zoya, Tubądzin, Ceramika Kolor, Cerrad, Domino. Na miejscu, od ręki, można zakupić płytki inwestycyjne. Czas oczekiwania na płytki na zamówienie w większości nie przekracza 3-4 dni. 


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza