"Prosty Chłopak" - posłuchaj kolejnego utworu z płyty Harmonia [video]"Prosty Chłopak" to kolejny utwór z najnowszej płyty chojeńskiego rapera Zatora. Album pt. "Harmonia" miał swoją premierę na przełomie czerwca i lipca. Płytę można zakupić online poprzez allegro lub bezpośrednio w redakcji chojna24.pl przy ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie. 

Zator to członek ekipy "Nielegal", ma na koncie już dwa albumy. Po kiluletniej przerwie wraca z kolejną płytą oraz inicjatywą, której ma przyświecać wydanie krążka.

Dominik jest nie tylko raperem z pasji, ale również strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości. Jego rodzima jednostka planuje pozyskanie średniego samochodu gaśniczego, lecz brakuje środków by sfinalizować zakup. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę. Jeżeli jednak pieniądze uda się uzyskać z innych źródeł, raper przeznaczy zysk na dosprzętowanie jednostki.

Na samej płycie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza