Tak bawili się na festynie w Kamiennym Jazie [foto]


Sporo atrakcji przygotowali organizatorzy Festynu Rodzinnego w Kamiennym Jazie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zarówno "mali" jak i "duzi" uczestnicy wydarzenia. 

Dzieci korzystały z licznych atrakcji i brały udział w zabawach, najmłodszych zabawiał również Chase znany z Psiego Patrolu. Można było podziwiać amerykańskie samochody i super motocykle. 


W Kamiennym Jazie, miejscowości w gminie Chojna, był nasz fotoreporter Józef Misiun. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i wideo relacji. 


KGW Kamienny Jaz składa serdeczne podziękowania i pragnie wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim przybyłym gościom za udział w festynie i zabawie. Podziękowanie kierujemy również do Szczecińskie Am Cary, Zespołowi Szyk z Trzcińska Zdrój, Kacprowi Koster, Bartoszowi Hernik (Chase), Straży Pożarnej Nawodna, Monice Kołodziejskiej, Kołom Gospodyń Wiejskich Grzybno i Rurka, Grupa Karate Chojna, Grupa Motocyklowa Ragnarok Chojna
Dziękujemy wszystkim którzy otowrzyli serca i okazali bezinteresowna pomoc i życzliwość Vreespol Trzcińsko Zdrój, Paweł Rycerz, Łukasz Durasiewicz, Paweł Jednacz, Mariusz Kaliszuk, Portal Chojna24.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza