Już w ten weekend Zenek Martyniuk w Myśliborzu [program] [video]


Już w ten weekend legendarny Zenek Martyniuk  z zespołem Akcent wystąpi w  naszym regionie.  Koncert z pewnością przyciągnie tłumy fanów muzyki disco polo. 

Myśliborski Ośrodek Kultury opublikował program wydarzenia, Impreza odbędzie się w piątek 22 lipca na stadionie miejskim, oprócz grupy Akcent Zenka Martyniuka wystąpi również zagraniczna gwiazda - Velvet.

Akcent to jedna z najbardziej popularnych grup disco polo w naszym kraju na swoim koncie mają kultowe przeboje "Przez twoje oczy zielone", "Życie to są chwile", "Przekorny los" czy "Gwiazda". O Zenku powstał nawet film fabularny pod tytułem Zenek został wyprodukowany przez TVP to historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy.


Velvet - w 2005 roku artystka wydała swój pierwszy singel Rock Down To (Electric Avenue) który jest coverem piosenki Eddy'ego Granta. Był on wielkim przebojem w Szwecji i za granicą. Na szwedzkiej liście przebojów muzyki dance przez 22 tygodnie. Następnym był mniej popularny utwór Don't Stop Moving. Trzeci singel Mi Amore z 2006 stał się bardzo popularny w kilku europejskich krajach takich jak Szwecja, Polska czy Bułgaria. 7 sierpnia 2006 ukazał się debiutancki album wokalistki zatytułowany Finally.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza