Dożynki w rytmach disco polo. Duża impreza w Baniach na koniec wakacji! [video]

W ostatnią sobotę wakacji, 27 sierpnia w Baniach odbędą się Dożynki Gminne. Impreza odbędzie się w rytmach disco polo.  Na scenie zaprezentuje się między innymi B-QLL, Mario Bischin czy Shantel.

Organizatorzy stawiają na mocną dawkę muzyki disco polo. Niemal każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. 

B-QLL zespół muzyczny wykonujący gatunki muzyczne disco polo, dance i house. Powstał 14.02.2010r. z inicjatywy Marcina Niewiadomskiego ”OMBRE” . Na początek postanowił odświeżyć Hit lat 90 tych „Baby go” którego z resztą Marcin Niewiadomski jest współautorem. Odświeżenie tego utworu okazało się strzałem w dziesiątkę! Rok później powstał kolejny przebój „UoUoU” ale i tak wszyscy czekali na Mega HIT „BUNGA BUNGA.” Do dziś ten przebój podbija wszystkie listy przebojów jak i jest rozchwytywany przez wielką rzeszę DJ-ów w Polsce, Niemczech i nie tylko.  Dodatkowo ważną informacją jest to, że Ombre i Jaco współpracują z jedną z najlepszych telewizji muzycznych w Polsce TV.DISCO w roli Prezenterów.
 
            

Mario Bischin - rumuński piosenkarz i producent muzyczny. Laureat nagród Zhurma Show Awards 2010 w kategorii Best dance male za utwór „I.D. Lover” wraz z Revoltem Klanem oraz Dance Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy duet z zespołem muzycznym Playboys. Na swoim koncie ma wiele hitów które zna cała polska między innymi Macarena czy Ty i Ja lub Niezapomniana.

 

Shantel Grupa ma na swoim koncie liczne przeboje i tysiące zagranych koncertów w kraju jak i za granicą. Założycielem jest Konrad Kulczyński, wokalista i pierwszy manager zespołu. Pierwszym hitem okazał się spontanicznie napisany utwór pod tytułem „A Ty daj” i taki tytuł nosi pierwszy autorki krążek wydany w 2017 roku.

Poniżej prezentujemy pogram wydarzenia:


fot. Explosion Club
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza