"Fanów" z naszego regionu w Wilkowicach nie zabrakło [foto]


Jerzy Rąpała, mieszkaniec Godkowa Osiedle (gmina Chojna) wrócił już z Wilkowic, gdzie wziął udział w XX Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Pan Jerzy przejechał około 600 kilometrów zabytkowym traktorem. Okazuje się, że do Wilkowic wybrali się również inni fani zabytkowych maszyn rolniczych z naszego regionu. 

Dziękujemy Wszystkim którzy dopingowali Jerzego Rąpałę w wyścigach traktorów na Festiwalu w Wilkowicach ,a szczególnie trzem chłopcom i ich mamom, którzy mimo złej pogody reprezentowali nasz region jako widzowie. Michał Kubiak, Adam Kubiak oraz Mateusz. To młode pokolenie, które na pewno zaangażuje się w przyszłości w ratowanie maszyn i traktorów aby kolejne pokolenia mogły podziwiać te piękne maszyny. Dowiedli swoje pasje też tym, że własnoręcznie namalowali plakaty z wizerunkiem traktorów z którymi to dopingowali wyścigi głośno krzycząc Chojna. 

Ci młodzi ludzie jak widać nie tylko interesują się grami komputerowymi, a mieszkają w naszej gminie w miejscowości Nawodna. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza