"Kino" - posłuchaj kolejnego utworu Zatora [video]

Kino to luźny numer z albumu Harmonia. Jak sama nazwa wskazuje kawałek poświęcony jest kinematografii. Zabawa słowem, oraz wspomniane nazwy filmów sprawiają, że ten numer dobrze buja i przenosi nas w czasie.

Dominik Zator jest nie tylko raperem z pasji, ale również strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości - Czachowie. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę na zakup średniego samochodu gaśniczego dla jednostki z gminy Cedynia. Inicjatywę wsparł między innymi znany raper Peja.


Utwór pochodzi z trzeciej płyty "Zatora" pt. "Harmonia". Na albumie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie.

Album "Harmonia" można nabyć za pośrednictwem serwisu Allegro lub bezpośrednio w naszej redakcji przy ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza