Otwarcie w Chojnie filii Kancelarii Adwokata Konrada Rydzewskiego

W dniu 19 sierpnia 2022 r. (piątek) w lokalu przy ul. Basztowej 4 w Chojnie rozpocznie działalność filia Kancelarii Adwokackiej Adwokata Konrada Rydzewskiego, który od października 2019 roku posiada swoją główną siedzibę zawodową w Szczecinie.

Filia kancelarii w Chojnie będzie otwarta w piątki w godzinach 8:30 - 16:30.
Adres Filii – ul. Basztowa 4, 74-500 Chojna (w pobliżu Ratusza oraz Baszty Świeckiej, lokal "pod łukami" na parterze pomiędzy Biurem Rachunkowym a bankiem PKO BP)

W sprawach bardzo pilnych istnieje możliwość umówienia spotkania także w inne dni tygodnia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Dane kontaktowe:

Telefon - 501 638 141,
e-mail: adwokat.rydzewski@onet.pl
Facebook: https://www.facebook.com/AdwokatRydzewski


Oferta kancelarii:

Swoje usługi oferuję zarówno osobom prywatnym jak też przedsiębiorcom oraz różnego rodzaju firmom.

Główne usługi jakie świadczę:
  • udzielanie ustnych i pisemnych porad prawnych
  • przygotowywanie projektów umów
  • konsultacja umów
  • reprezentacja Klientów w sprawach sądowych oraz przed wszelkiego rodzaju urzędami
  • obrona w sprawach karnych

Obszar działania mojej kancelarii obejmuje całe województwo zachodniopomorskie a ponadto jestem gotów podjąć się także reprezentowania klientów w sprawach prowadzonych w innych województwach.

Od 2020 r. w sprawach cywilnych wprowadzono rozprawę online przez komputer, dzięki temu jestem gotowy do prowadzenia spraw cywilnych na terenie całej Polski.

Zakres prowadzonych spraw:
  • karne - zarówno jako obrońca jak też pełnomocnik pokrzywdzonych
  • odszkodowawcze - dotyczące wypadków komunikacyjnych oraz wszelkich innych polis ubezpieczeń
  • cywilne - różnego rodzaju spory sądowe o zapłatę, o złe wykonanie bądź niewykonanie umów
  • sprawy spadkowe
  • rodzinne - sprawy rozwodowe, podziały majątku wspólnego, sprawy o alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi oraz władzę rodzicielską

Posługuję się biegle w mowie i piśmie językiem angielskim prawniczym, co potwierdza międzynarodowy certyfikat TOLES na poziomie Higher, który uzyskałem w styczniu 2018 r. Gotowym jestem udzielać pomocy prawnej oraz reprezentować klientów również w języku angielskim.


O mnie:

Jestem absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Chojnie, następnie w 2015 r. ukończyłem jednolite studia magisterskie na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z oceną końcową bardzo dobrą.

Doświadczenie zawodowe w kancelarii adwokackiej rozpocząłem w sierpniu 2013 roku rozpoczynając współpracę z adwokatem Krzysztofem Tumielewiczem, którą nieprzerwanie kontynuuję do dzisiaj.

Po uzyskaniu tytułu zawodowego magistra prawa we wrześniu 2015 r. przystąpiłem z sukcesem do państwowego egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, którą odbywałem w latach 2016 - 2019 pod patronatem adwokata Krzysztofa Tumielewicza w Szczecinie.

W czasie aplikacji adwokackiej, poza pracą w Kancelarii odbyłem także półroczne praktyki we wszystkich wydziałach sądów rejonowych oraz Sądu Okręgowego w Szczecinie, jak również odbyłem także miesięczne praktyki zawodowe w Prokuraturze Rejonowej Szczecin - Śródmieście.

Aplikację adwokacką zakończyłem zdając z wynikiem pozytywnym w marcu 2019 r. egzamin adwokacki.

Od października 2019 roku prowadzę Kancelarię Adwokacką z siedzibą w Szczecinie.

Z uwagi na to, że od 5 lat mieszkam w Chojnie postanowiłem otworzyć się bardziej na Klientów z mojego rodzinnego powiatu gryfińskiego wychodząc im naprzeciw i otwierając swoją filię w centralnym punkcie południowej części powiatu - w Chojnie.

Zapraszam do kontaktu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza