Piknik profilaktyczny i manewry wodne służb ratowniczych w niedzielę w Trzcińsku-ZdrojuOchotnicza Straż Pożarna z Trzcińska-Zdroju serdecznie zaprasza na Piknik z elementami profilaktyki „Trzeźwo, zdrowo i sportowo” - Manewry Wodne Służb Ratowniczych które odbędą się w niedzielę 14 sierpnia na Jeziorze Miejskim w Trzcińsku-Zdroju.

Manewry rozpoczną się o godzinie 13:00. O godzinie 13:30 będzie można zobaczyć pokazy gaśnicze samolotu Dromader Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych a pół godziny później ćwiczenia jednostek służb ratowniczych OSP i WOPR.

Atrakcje dodatkowe : Pokaz flybordingu w wykonaniu Przemysława Piotrowiaka z teamu Hydro Sport (fly-board.pl) (3 wejścia), Zamki dmuchane dla dzieci, gastronomia. 

Współorganizatorzy: Urząd Miejski w Trzcińsku-Zdroju, Ośrodek Pomocy Społecznej, Gmina Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Biblioteka i Centrum Kultury, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie. Sponsorzy: UM TZ, Vreespol, Q Service Castrol GP AUTO SERWIS WASIUTYŃSKI, Usługi Transportowe M i W.Pieróg, OPS, GKRPA. 
Patronat medialny: Chojna24.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza