15. lat Koła Gospodyń Wiejskich "Krzymowianki" [foto] [video]


Koło Gospodyń Wiejskich z Krzymowa "Krzymowianki" z gminy Chojna obchodzą w tym roku okrągły jubileusz 15. lecia powstania. Z tej okazji w sobotę 17 września odbył się festyn. 

Wydarzenia było połączone ze Świętem Chleba, czyli tradycyjnymi dożynkami. Po części oficjalnej można było wysłuchać koncertów a wieczorem zorganizowano zabawę taneczną. Nie zabrakło oczywiście wspaniałych potraw przygotowanych przez gospodynie z Krzymowa. 

Zapraszamy do obejrzenia foto i video relacji przygotowanej przez Józefa Misiuna. 

Kliknij i zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku


Podziękowania

Koła Gospodyń Wiejskich Krzymowianki Sskładają serdecznie podziękowania: Pani Burmistrz B. Raweckiej, Staroście Powiatu Gryfińskiemu W. Konarskiemu, Dyrektorowi Lasów Państwowych Panu A. Szelążek, Dyrektorowi Administracja Szkół i Infrastruktury Społecznej, Dyrektorowi Centrum, Kultury Chojnie, Stowarzyszeniu Jesteśmy, Stowarzyszeniu Amazonki, ŚDS w Chojnie, OPS w Chojnie, Dyrektorowi SP w Krzymowie, Panu A. Szpilskiemu, Panu A. Tarnowskiemu, Przyjaciołom z KGW, Dla Józefa Misiuna za fotorelację dla portalu Chojna24 oraz wszystkich którzy przyczynili się do promocji i organizacji wydarzenia.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza