Czym są bonusy bukmacherskie i jak wybrać ten właściwy?
Obstawiając zakłady sportowe, trzeba mieć albo szczęście, albo po prostu być bardzo, bardzo dobrym. Istnieje także sekretna opcja numer trzy: bonusy bukmacherskie. Dzięki nim gracz może znacząco zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Nasuwa się więc pytanie, dlaczego bukmacherzy oferują bonusy, skoro są tak korzystne dla graczy? Czyż nie lepiej dla nich byłoby po prostu przestać je oferować? Cóż, najzwyczajniej w świecie ludzie są leniwi. Dostają swoje bonusy i je roztrwaniają. Albo po prostu nie wiedzą, jak z nich odpowiednio skorzystać.

W tym poradniku pokażemy, jak należy korzystać z takich bonusów, by pomagały Ci wygrywać. Oczywiście nigdy nie ma stuprocentowej gwarancji wygranej, ale jeśli możesz przechylić szansę choć trochę na swoją korzyść, nie ma powodu, aby tego nie robić.

Ale chwila, czym jest bonus?

Jeśli nadal należysz do grona niewtajemniczonych (nie martw się, to żaden problem!), być może zadajesz sobie pytanie, czym w ogóle jest bonus bukmacherski, czyli bonus na zakłady sportowe. To skuteczny sposób stosowany przez bukmacherów, który ma za zadanie zachęcić nowych graczy do rejestracji i rozpoczęcia stawiania zakładów, a stałych bywalców do dalszego obstawiania. W zasadzie to tyle. Banalne.

W przypadku niektórych bonusów nie trzeba nawet inwestować żadnych pieniędzy. Niektórzy gracze są tak dobrze wyczuleni na pojawiające się oferty, że nazywa się ich tzw. bonus hunterami. Tacy gracze przeważnie skaczą od jednego bukmachera do drugiego, zawsze szukając najbardziej atrakcyjnego dostępnego bonusu.

Jak znaleźć bonusy

Łowcy bonusów wiedzą, że nie wszystkie bonusy są sobie równe. Niektóre są tak korzystne, że wydają się aż zbyt dobre, by mogły być prawdziwe, ale finalnie okazują się rzeczywiście legitne. Inne z kolei mogą być jawnym oszustwem, bo jak to mówią „Nie wszystko złoto, co się świeci”.

Najlepszym sposobem na znalezienie bonusów jest pozostawienie tej kwestii innym osobom, które wykonają to ciężkie zadanie za Ciebie. Istnieje wiele zasobów, które przesiewają wszystkie oferty na rynku i gromadzą je w jednym miejscu.

Możesz skorzystać z tej opcji bez względu na to, w jakim kraju mieszkasz. Dla Amerykanów, firmy zestawiają bukmacherów online na podstawie stanu, w którym mieszkają (w zależności od tego, gdzie mieszka gracz, zakłady mogą być nielegalne). Gracze z Polski mogą liczyć np. na zestawienia najlepszych lokalnych bonusów z uwzględnieniem aspektu geograficznego.

Korzystając z takiego rozwiązania, pomijasz etap samodzielnego przeglądania ofert setek bukmacherów. I uwierz nam, że istnieją na rynku bukmacherzy, u których nie chciałbyś wpłacać swoich pieniędzy. Albo nawet podać im adresu e-mail.

Bonus za rejestrację

Najlepsze bonusy to te stworzone dla nowych graczy. To frustrujące dla weteranów, ale takie jest życie. Na szczęście zawsze znajdzie się bukmacher, u którego jeszcze nie grałeś.

Bonus za rejestrację to zazwyczaj procentowy bonus od pierwszej wpłaty. Przykładowo, wielu bukmacherów oferuje bonus 100% do wartości X. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 100 zł, bukmacher daje Ci dodatkowe 100 zł do wykorzystania na zakłady sportowe. To zatem prosty bonus.

Podwyższone kursy

Z tym trzeba uważać, ale można znaleźć dobre oferty z podwyższonymi kursami. To sytuacja, w której bukmacherzy podniosą standardowy kurs na dany zakład. Przykładowo, zakład na to, że Harry Kane strzeli gola w następnym meczu. Choć jest to bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę jego statystyki, bukmacherzy podniosą kursy, aby skusić graczy do postawienia kilku złotych.

Zakłady bez ryzyka

To genialny bonus, o ile twój zakład jest dobrze przemyślany. Zakłady bez ryzyka sprawiają, że możemy się pomylić w stawianym zakładzie bez żadnych konsekwencji. Nie ma żadnego ryzyka, bo jeśli Twój zakład przegra, otrzymasz swoje pieniądze z powrotem.

Problemem, z którym boryka się większość graczy, jest to, że ponieważ zakład jest pozbawiony ryzyka, stawiają pieniądze na absurdalne zakłady, które nie mają praktycznie żadnych szans na powodzenie. Szkoda zachodu. Zamiast tego spróbuj postawić zakład na coś, na co zaryzykowałbyś prawdziwe pieniądze. To zazwyczaj o wiele bardziej inteligentne posunięcie.

Przerażający wymóg obrotu

Warunek obrotu to najważniejszy aspekt bonusów. Mówi, ile razy należy obrócić wygrane środki, zanim będzie można je wypłacić na konto bankowe.

Czasami wymóg obrotu zwany też wagerem, jest tak wysoki, że ciężko w ogóle sobie wyobrazić, że wyjdziemy od bukmachera z jakimikolwiek pieniędzmi. W takiej sytuacji bonus jest zwyczajnie słabą opcją, niezależnie od tego, jak bardzo atrakcyjna jest oferta.

Na szczęście większość bonusów na zakłady sportowe nie będzie miała wysokiego wagera. Niektóre oferty w ogóle nie posiadają warunku obrotu. Tego typu oferty są raczej domeną kasyn online, ale warto mieć to na uwadze. Dotoczy to szczególnie bonusów, które wydają się wyjątkowo soczyste.

Zawsze czytaj to, co jest napisane drobnym druczkiem

Jeśli chodzi o bonusy, zawsze czytaj to, co napisane jest drobnym drukiem. Nagłówek nie zawsze mówi wszystko. Niektóre bonusy mogą wydawać się wspaniałe, ale gdy zagłębimy się w szczegóły, okazuje się, że są nic niewarte. Inne zaś, może na pierwszy rzut oka mniej okazałe, rzeczywiście mogą pomóc Ci się wzbogacić. Jednak z racji tego, że bukmacherzy często nie reklamują swoich bonusów w odpowiedni sposób, potrzeba nieco więcej wysiłku, by znaleźć taką „perełkę”.

Ważne jest, aby zawsze kierować się rozsądkiem. Zdecydowanie można wykorzystać potencjał bonusu, ale nie jest to rozwiązanie typu Plug and Play. Trzeba po prostu myśleć.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza