Dwa kolejne numery z nowej płyty Zatora już na YouTube [video]


"Sztuka istnienia" i "Prestiż" to kolejne dwa utwory z najnowszej płyty chojeńskiego rapera "Zatora", które właśnie miały swoją premierę w sieci, w serwisie YouTube. Przypominamy, że album "Harmonia" wspiera strażaków z OSP Czachów, a zysk ze sprzedaży zostanie w całości przekazany jednostce, która chce zakupić nowy pojazd bojowy. 

Dominik Zator jest nie tylko raperem z pasji, ale również strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości - Czachowie. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę na zakup średniego samochodu gaśniczego dla jednostki z gminy Cedynia. Inicjatywę wsparł między innymi znany raper Peja.


Utwór pochodzi z trzeciej płyty "Zatora" pt. "Harmonia". Na albumie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie.


Album "Harmonia" można nabyć za pośrednictwem serwisu Allegro lub bezpośrednio w naszej redakcji przy ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza