Kolejne zespoły disco polo w regionie, na dożynkach gminno - powiatowych [video]

Dawkę muzyki disco polo przygotowali organizatorzy gminno-powiatowych dożynek w miejscowości Golenice w powiecie myśliborskim.

Wydarzenie rozpocznie się od nabożeństwa w kościele. Następnie przygotowano konkurs na wiec dożynkowy i blok koncertowych podczas którego wystąpią Andrzej Rosiewicz, Endrju i formacja Shantel.

 
ShanteL zespół muzyczny z gatunku disco-dance założona w 2012 roku w Hrubieszowie. Grupa ma na swoim koncie liczne przeboje i tysiące zagranych koncertów w kraju jak i za granicą. Założycielem jest Konrad Kulczyński, wokalista i pierwszy manager zespołu. 
Pierwszym hitem okazał się spontanicznie napisany utwór pod tytułem „A Ty daj”. Kolejnym a zarazem najnowszym osiągnieciem zespołu jest Złota i Platynowa Płyta za utwór „ Może ze mną zatańczysz.
Grupa wystąpiła na licznych festiwalach w całym kraju, również transmitowanych telewizyjnie na różnych popularnych stacjach. Grają setki koncertów rocznie i zrzeszają coraz większą publiczność.


Utwory Rosiewicza zna i śpiewa każdy. „Najwięcej witaminy”, „Chłopcy radarowcy”, „Czy czuje pani cha-chę”, „Pytasz mnie” podbiły serca słuchaczy. Jako jeden z nielicznych artystów potrafi porwać za sobą publiczność.


Endrju artysta pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego. Muzyk, kompozytor, autor tekstów. Poruszający się w różnych stylizacjach muzycznych - od klasyki, rocka, funky po disco polo i dance.
W 2013 wprowadził w życie nowy projekt jakim jest Endrju. Do dziś z powodzeniem działa w obszarach muzyki tanecznej. Jego teledyski i produkcje muzyczne można zobaczyć na portalach m.in YouTube, jak również w muzycznych stacjach telewizyjnych (Polotv, Disco polo music, Power TV, Polsat i inne)


fot. Facebook 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza