Makarun vs. Koku Sushi. Zapraszamy na wykwitną kolację degustacyjną. Zostały ostatnie wolne miejsca!


Prawdziwa bitwa na smaki będzie rozgrywać się pomiędzy dwoma kultowymi restauracjami w naszym regionie. Ekipa Restaruacji "Makarun" kontra koledzy i koleżanki z Koku Sushi! Kto wygra? Na pewno wszyscy Ci, którzy pojawią się na jedynej w swoim rodzaju kolacji degustacyjnej z wyśmienitym menu. 

Zbliża się czas prawdziwej bitwy na smaki, która rozgrywać się bedzie w naszej kuchni! Uczta mięsna w iście amerykańskim stylu na jednym ringu z mistrzowskimi zestawami sushi! MAKARUN kontra KOKU SUSHI!!

Z jednej strony kuchni Barbara i jej zespół staną za stołem pełnym aromatycznych ziół i pysznej wołowiny prosto od SteakHouse EVIL Szczecin, z drugiej strony mistrzyni kręcenia rolek sushi, nasz Sushi Master Adrianna wraz ze swoim zespołem wyciągną z rękawa najlepsze asy kuchni japońskiej.
Ponieważ wiemy, że nie ma lepszego jury niż nasi Goście, efekty tej zaciętej walki wylądują na Państwa talerzach podczas kolejnej edycji Kolacji Degustacyjnej w Restauracji Makarun Pizza&Grill.

Kolację swoją muzyką umili człowiek z niebywałym talentem i ogromną charyzmą - Amadeusz Ciesielski - aktor, tancerz, muzyk, kompozytor, przez 5 sezonów związany z Teatrem Nowym w Warszawie. Będzie również niespodzianka w postaci pokazu kulinarnego w wykonaniu samego mistrza SteakHouse EVIL Szczecin!


Menu:
  • Przystawka Tatar z wyselekcjonowanej wołowiny/jajko przepiórcze
  • Krem z borowików/Trufla/tymianek/śmietanka
  • Stek @EVIL HOUSE/cebulkowe pureè/Sos/karmelizowane warzywa
  • Salmon Semi Marinado/żel cytrusowy/emulsja wasabi/black sushi z krewetkami/chrupiące uramaki chicken/sos aioli
  • Deser Panna Cotta/sos malinowy/tarte czekoladowe ciasto/cytrusowy sorbet
Kolacja odbędzie się 8 października, początek o godzinie 19:00

Voucher w cenie 250 zł za osobę można zakupić osobiście w Makarunie lub Koku Sushi, lub zarezerwować telefonicznie pod wybranym numerem telefonu:
Makarun 502-513-938
Koku Sushi 786-831-757
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza