Marsz Życia przeszedł ulicami Chojny [foto]


W sobotę 10 września odbył się "Marsz Życia" zorganizowany przez Klub Amazonek "Teresa". Kilkadziesiąt osób przemaszerowało ulicami Chojny, by zamanifestować, że z rakiem można wygrać.

Celem marszu było pokazanie, że rak nie jest wyrokiem i da się z nim wygrać. Najważniejsza w walce z rakiem jest świadomość i wsparcie. Warto również wybierać się na okresowe badania, ponieważ wczesne wykrycie nowotworu zwiększa szanse na pokonanie tej choroby.


Marsz Życia jest w Chojnie organizowany cyklicznie od kilku lat. 


Podziękowania 

W imieniu członkiń Stowarzyszenia Amazonek „Teresa” i swoim własnym, pięknie dziękuję za pomoc i liczny udział w Marszu Życia, który odbył się w Chojnie, w dniu 10 września 2022 roku. Ten dzień jest dla nas Amazonek szczególnie ważny, gdyż w taki dniu pragniemy podziękować za Państwa wsparcie i okazywaną pomoc na co dzień osobom chorym na raka. Szczególnie serdecznie pragniemy podziękować Staroście Gryfińskiemu – Panu Wojciechowi Konarskiemu, Burmistrz Chojny - Pani Barbarze Raweckiej i Zastępcy Burmistrza - Panu Marcinowi Pisanko, Dyrektor Centrum Kultury w Chojnie - Panu Damianowi Macuk za okazane wsparcie i pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu oraz uczestnictwo w imprezie.

Podziękowania kierujemy również do Komendanta Komisariatu w Chojnie, Pana Roberta Panny oraz Policjantów za profesjonalne zabezpieczenie przemarszu ulicami Chojny.

Szczególnie serdecznie dziękujemy licznym sponsorom za okazywaną pomoc i uczestnictwo naszym marszu, między innymi Piekarni MAXX z wspaniałe ciasta, Emerytom Chojny za wsparcie i liczny udział w marszu, Kapeli „Gardianki” za piękną muzykę w czasie przemarszu i w czasie imprezy, Pani Barbarze Melerowicz i Panu Adamowi Kurkowskiemu z Karajnika Dolnego za słodycze dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Chojny, Paniom z KGW Krzymów „Krzymowianki” za pyszne ciasto, Paniom z Centrum Kultury w Chojnie za sprawną obsługę zaproszonych gości, sponsorów oraz uczestników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wspierają Amazonki i osoby chore na raka.

Prezes Stowarzyszenia
Teresa Szajnowska
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza