"Wpadło" trzech pijanych kierowców. Jeden z nich pod samym... komisariatem.Zero tolerancji dla nietrzeźwych kierowców, którzy stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym - takie motto przyświeca od wielu lat policji. Tylko w ostatnich dniach na drogach powiatu gryfińskiego "wpadło" trzech pijanych kierujących, jeden z nich został zatrzymany pod... samą komendą. 

W niedzielę 25 września o godzinie 6:00 na ulicy Policyjnej w Gryfinie, właśnie tutaj znajduje się Komenda Powiatowa Policji, 40-letni kierujący Citroenem wzbudził uwagę policjantów. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Jeszcze tego samego dnia, w miejscowości Kłosów (gmina Mieszkowice) w godzinach wieczornych policjanci zatrzymali osobowego Seata, okazało się, że 59-latek, który siedział za kierownicą, jest kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu. 

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany tydzień temu, w niedziele 18 września w Osinowie Dolnym (gmina Cedynia). 64-latek "wydmuchał" ponad 1,5 promila alkoholu. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza