Zator & Dziergi nagrali razem wspólny utwór. Znajdziesz go na płycie Harmonia.



Utwór "Zaufałem" z najnowszej płyty "Harmonia", chojeńskiego rapera, miał swoja premierę kilka dni temu w serwisie YouTube. Numer powstał przy współpracy z innym raperem, który pochodzi z naszego regionu - Dziergim. 

Dominik Zator jest nie tylko raperem z pasji, ale również strażakiem w dwóch jednostkach - OSP Chojna oraz swojej rodzimej miejscowości - Czachowie. Inicjatywą rapera jest przekazanie zysków na rzecz OSP, by pomóc uzbierać brakującą kwotę na zakup średniego samochodu gaśniczego dla jednostki z gminy Cedynia. Inicjatywę wsparł między innymi znany raper Peja.

Utwór pochodzi z trzeciej płyty "Zatora" pt. "Harmonia". Na albumie znajdziemy 12 numerów, na których usłyszymy również innych raperów, dj, oraz kobiece wokale. Sama płyta, to zbiór przemyśleń i obserwacji otaczającego nas świata oczami chojeńskiego mc. Płyta jest projektem poświęconym głównie rodzinie, pasji, pracy, lecz nie brakuje numerów dotyczących relacji ludzkich i wpływu pieniądza na nie.

Album "Harmonia" można nabyć za pośrednictwem serwisu Allegro lub bezpośrednio w naszej redakcji przy ulicy Narciarskiej 42 w Chojnie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza