Zawodnicy LUKS Krokus Góralice rywalizowali w Miastku i Lubniewicach [foto]

W niedzielę 25 września zawodnicy LUKS Krokus Góralice rywalizowali w dwóch turniejach badmintona.

W Krajowym Turnieju Młodzików i Młodzików Młodszych w Miastku (woj. pomorskie) Martyna Sawicka zdobyła srebrny medal w kategorii młodziczek młodszych w grze podwójnej (w parze z Leną Ogulewicz UKS Kometa Sianów) oraz medal brązowy w grze pojedynczej. Gratulacje!

Na słowa uznania zasługuje wynik pary mikstowej Oliwia Kwaśniewska i Oliwier Wojciechowski, która w swoim pierwszym występie w turnieju krajowym uplasowała się na czwartej pozycji w kategorii młodzików młodszych.

Elena Georgirva-Marinowa i Zuzanna Zulak zakończyły swój występ w fazie grupowej.

Natomiast w Lubniewicach (woj. lubuskie) w turnieju pn. „Lubuska Lotka” w kategorii dzieci klas 3-4 Jakub Szweda zajął 4 miejsce (chłopcy), a Paulina Gajewska uplasowała się na 5 pozycji (dziewczęta). Zuzanna Sakowska swój start zakończyła w fazie grupowej.

Zadania współfinansowane ze środków Gminy Trzcińsko-Zdrój. Zadania współfinansowane w ramach projektu „Sportowi Niezłomni”, który jest realizowany przez Fundację Sport&Fun 4 Everyone a dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.