Auto wjechało w grupę ludzi. Są ranni. Lądował śmigłowiec LPR.Samochód osobowy wjechał w grupę ludzi, która szła drogą. Kilka osób jest poszkodowany. Na miejscu pracują służby ratunkowe. 

Do zdarzenia doszło w czwartek 20 października w godzinach wieczornych na drodze krajowej nr 31 w miejscowości Pniewo (gmina Gryfino). 

Jak informuje nasz czytelnik, na wysokości stacji paliw pojazd marki Audi wjechał w grupę pieszych. Potrąconych zostało kilka osób, co najmniej dwie są w stanie poważnym. Świadkowie zdarzenia mówią o dużej grupie osób, która poruszała się na odcinku Gryfino - Pniewo bez żadnych elementów odblaskowych. 

W Gryfinie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Aktualizacja, godz. 20.45

- Dzisiaj okolo godz 18:50 w miejscowości Pniewo, za stacją paliw Moya doszlo do potracenia dwoch mezczyzn w wieku 33 i 19 lat. Zarowno piesi, jak i 36 letni kierujacy pojazdem marki Audi, ktory poruszal sie w kierunku Chojny, byli trzezwi. Na miejscu lądował smiglowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Ruch odbywa sie wahadlowo. Dodam, ze grupa pieszych idaca w kierunku Gryfina liczyla 8 osob - informuje nas Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

fot. Wypadki i Pożary w Zachodniopomorskim / Facebook
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza