Chłodne przyjęcie prezesa PiS w Stargardzie. Byli tam również nasi samorządowcy.


Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, w ramach objazdu po kraju, odwiedził w weekend Pomorze Zachodnie. W niedzielę spotkał się z mieszkańcami Stargardu, gdzie spotkał się z chłodnym przyjęciem. Wśród osób, które wzięły udział w spotkaniu byli nasi samorządowcy. 

Grupa przeciwników Jarosława Kaczyńskiego oraz PiS zebrało się przed budynkiem Stargardzkiego Centrum Kultury. Dostępu do sali, gdzie odbywało się spotkanie z prezesem PiS, chroniło kilkudziesięciu policjantów.


Tłum wykrzykiwał wulgarne hasła i okrzyki. Wśród osób wychodzących ze spotkania można było dostrzec samorządowców z naszego regionu. 

Na spotkaniu w Stargardzie prezes Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że wysoką inflację w dużym stopniu rekompensują duże podwyżki płacy minimalnej.

- Po nowym roku będzie kolejna podwyżka płacy minimalnej, która zrekompensuje inflację – mówił prezes Kaczyński. Całe przemówienie można zobaczyć w filmie powyżej. 

W nagraniu opublikowanym na Facebooku widać ludzi wychodzących z sali. Na filmie dostrzegliśmy między innymi burmistrza Morynia Józefa Piątka, burmistrza Mieszkowic Andrzeja Salwę, burmistrza Trzcińska-Zdroju Bartłomieja Wróbla czy wójta Widuchowej Pawła Wróbla. W spotkaniu uczestniczył również burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn i zastępca burmistrza Cedyni Małgorzata Karwan. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza