Dwóch nietrzeźwych kierowców "wpadło" podczas policyjnej kontroli

Policjanci z naszego regionu zatrzymali kolejnych pijanych kierowców. Do zatrzymań doszło w Gryfinie i Trzcińsku Zdróju.

W poniedziałek 10 października około godziny 15:40 w Gryfinie na ulicy Szczecińskiej policjanci Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej pojazdu osobowego marki Mitsubishi ujawnili, że 59-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Tego samego dnia około godziny 18:30 w  Trzcińsku Zdroju policjanci z tamtejszego posterunku w trakcie czynności związanych z kontrolą motoroweru marki Yiben ujawnili, że 35-letni kierujący, mieszkaniec powiatu gryfińskiego, znajduje się w stanie nietrzeźwości. W tym przypadku kierowca "wydmuchał" około 2,5 promila alkoholu. 

Z kolei na stacji paliw w Baniach doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. O tym zdarzeniu pisaliśmy w artykule Zabierając klucze od pojazdu uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza