Kryzys energetyczny. Dyskont znanej sieci skraca godziny otwarcia sklepów.


Netto Polska skróci czas pracy w kilkudziesięciu dyskontach. Decyzja sieci ma pomóc obniżyć rachunki za energię elektryczną. To pierwsza duża sieć handlowa, która zdecydowała się na taki krok. 

Od listopada kilkadziesiąt sklepów Netto Polska pracować będzie krócej o godzinę. Wiąże się to z wcześniejszym zamknięciem bądź z późniejszym otwarciem, w zależności od sklepu i dotyczy tych placówek, w których ruch w godzinach porannych bądź wieczornych jest mniejszy. Netto jest pierwszą dużą siecią sklepów spożywczych, która zdecydowała się na taki krok w Polsce. 

Sieć handlowa, która w ciągu ponad 26 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok około  650 sklepów w Polsce i pięć centrów dystrybucyjnych, zatrudnia blisko 10 tys. osób. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów.  Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza