Moryńskie wokalistki na Festiwalu w Malborku [video]


Wokalistki Maja Szewczyk, Weronika Wieczorek i Agata Kwiecień zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki "O Patriotyczną Nutę" i zagościły w Malborku przez cztery dni. Pierwszego dnia podczas warsztatów wokalnych uczestnicy ćwiczyli emisję głosu z Tadeuszem Seibertem-finalistą X edycji The Voice of Poland.

Drugiego dnia uczyli się podczas warsztatów filmowych prowadzenia kanału youtube z Filipem Plichtą, twórcy znanego kanału YT z piosenkami dla dzieci Babadu TV. Trzeciego dnia morynianki wzięły udział w przesłuchaniach finałowych. Następnego dnia kibicowały laureatom występującym w uroczystej gali koncertowej.


Dla dziewczynek udział w tak prestiżowym festiwalu jest wielką nagrodą i wracają do domu radosne i z bagażem nowych cennych doświadczeń, znajomości oraz kontaktów. Nawiązaliśmy współpracę z zaprzyjaźnionymi artystami i czekają nas ciekawe wspólne projekty muzyczne.
Z naszych okolic brały udział Joanna Wojciechowska z Dębna- otrzymała wyróżnienie w kategorii soliści 15-19 lat i Aleksandra Juszkiewicz ze Szczecina w kat. video "Moja Polska".

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza