Jakie korzyści płyną z robienia zakupów spożywczych online?


Popularność zakupów spożywczych online nieustannie rośnie, ponieważ są one bardzo wygodne dla konsumentów. Pozwalają uniknąć stania w kolejkach nawet przy wzmożonym ruchu w sklepach. Z jakiej aplikacji do zakupów żywnościowych warto skorzystać i jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Gdzie można robić zakupy spożywcze online?

Jedną z najnowocześniejszych aplikacji z szerokim wyborem produktów można znaleźć na stronie internetowej https://inpostfresh.pl/. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do sklepu App Store lub Google Play, by tam móc pobrać oprogramowanie na swojego smartfona. Proces jest bardzo prosty i szybki, więc już po chwili można cieszyć się zakupami online przez InPost Fresh. Aplikacja została tak zaprojektowana, aby jej obsługa była jak najprostsza, a proces zakupowy jak najszybszy.

Zakupy z aplikacją InPost Fresh – zalety

Ogromną zaletą aplikacji InPost Fresh jest to, jak sporo czasu pozwala zaoszczędzić. Doceniają to szczególnie osoby zabiegane, które po pracy nie mają wiele czasu ani energii, aby jechać jeszcze na zakupy do supermarketu. Dzięki aplikacji mogą zamówić sprawunki z ulubionego marketu, np. Makro czy Carrefour, a także innych sklepów, podczas wieczornego relaksu czy w trakcie treningu na siłowni. Często można skorzystać także z atrakcyjnych promocji na wybrane produkty.

Kolejną korzyścią jest możliwość wyboru sposobu dostawy zakupów. Można odebrać je pod drzwiami własnego mieszkania lub zamówić do najbliższego urządzenia Paczkomat®. Są one czynne całodobowo, więc produkty można odebrać nawet wtedy, kiedy wszystkie sklepy są już nieczynne, np. w drodze powrotnej z wakacji, kiedy lodówka w domu jest pusta. Kiedy wartość zakupów przekracza 40 zł, za dostawę do automatów Paczkomat nie trzeba płacić.

Z intuicyjnej aplikacji skorzystają także seniorzy, dla których zakupy spożywcze online mogą być znacznym ułatwieniem codziennego życia. To ogromne odciążenie szczególnie przy cięższych zakupach, kiedy trzeba zaopatrzyć się w mąkę, cukier czy napoje.

Aplikacja InPost Fresh – nie tylko produkty spożywcze

W aplikacji znajdują się wszelkie najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, np. produkty sypkie, napoje, sosy, konserwy czy czekolady. Jedzenie to jednak nie wszystko, ponieważ w InPost Fresh znajdują się także środki chemiczne i kosmetyki pielęgnacyjne. Można kupić m.in. produkty do sprzątania czy do kąpieli. Da się zamówić także pokarmy dla zwierząt domowych.

Obsługa aplikacji InPost Fresh

Obsługa aplikacji InPost Fresh jest bardzo prosta. Po pobraniu oprogramowania na smartfon trzeba się zarejestrować, a następnie od razu można przejść do przeglądania oferty. Dodawanie produktów do wirtualnego koszyka jest bardzo intuicyjne. Następnie po skompletowaniu zamówienia przechodzi się do podsumowania. Tam należy wybrać sposób dostawy i zapłacić za zamówienie np. za pomocą BLIKA czy przelewu online. Płatność jest szybka i bezpieczna, a zamówienie natychmiast przekazuje się do realizacji.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza